top of page
CELLO REKLAMA 3.jpg

     

     

Činnost

        Violoncello je překrásný nástroj s neobyčejně širokou paletou možností. Snažíme se nabídnout hudbu různých žánrů. Díky různým efektům vynikne velkolepost tohoto nástroje i v moderních žánrech. Vlastní originální aranže známých rockových písní, ale také třeba blues, jemné popové songy, love songy známých kapel a v neposlední řadě také známé skladby klasické hudby obyčejně nadchnou a potěší všechny generace, bez rozdílu věku.

       Kromě toho se soustředíme hlavně na vlastní tvorbu a skladby převážně klasicko-rockového stylu, které jsou komponovány specielně pro tento nástroj. Hlavní náplní je produkce sólová, kde vynikne violoncello ve všech ohledech. Je však možnost pozvat také různé hosty, kde cello hraje více doprovodnou úlohu.

        Z komorní činnosti za zmínku stojí třeba videoklip natočený v Praze v Obecním domě se zpívajícím kytaristou Gedem Maloney, rovněž příležitostná spolupráce s kytaristou Petrem Urbánkem, sólistkou Národního divadla Michaelou Kapustovou, herečkou Ivanou Jirešovou a dalšími. V minulosti si Jan Sklenička zahrál také s Bárou Basikovou v divadle Milenium na koncertě Hynka Tomma. Spolu s varhaníkem, klavíristou a skladatelem Martinem Moudrým se mimo jiné věnuje výchovným koncertům pro školy. Momentálně příležitostně působí také v triu Kranz acoustic. Hudební vystoupení je možné spojit také s představením kouzelníka Petra Kasnara, mistra republiky v některých kouzelnických disciplínách.

 

          Hudební produkci si můžete objednat jak na koncertní akce, tak na různé oslavy, svatby či firemní akce. Možný je jak krátký vstup na obohacení akce, tak celovečerní program.

  • Grey Facebook Icon
  • Šedý iTunes Icon
  • White LinkedIn Icon
  • Šedý Yelp Icon
bottom of page